Moje začátky s ACCESSem

Když jsem si v lednu 2022 udělala svůj první kurz ACCESS BARS, tak jsem netušila, co to odstartuje. 🙂

Vzpomínám si, jak jsem se bavila s kamarádkou, která si udělala kurz mnohem dříve, že jí to připadá hodně komerční. A je pravda, že občas i já jsem měla dojem, že je to celé hodně zaměřené na prodej dalších kurzů a lidé v Accessu jsou jak nějaká sekta.

Přesto Barsy fungují a není potřeba vlastně ani vědět jak, souhlasit s něčím nebo nedej bože se k někomu modlit…. 😀 Je to jenom o tom, zda si dovolíme přijmout fakt, že jsou účinné a necháme si je pravidelně aplikovat.

Byla jsem naprosto jasně rozhodnutá, že zůstanu u svého jediného kurzu a nástroje z něj, rozuměj pouze Barsy, budu používat pro rodinu a sebe. S jednou účastnicí kurzu jsme se shodly, že nám to takto stačí a jít dál nepotřebujeme. Byla jsem bláhová, protože uběhl velmi krátký čas a já si zakoupila svůj další kurz, jenom takový online, zaměřený na peníze. Tak znáte to, to je takové téma, které je dobré posilovat a kurz byl cenově velmi dostupný. 😉 Na něm jsem si uvědomila, že toužím jít na vyšší 4 denní kurz, který byl neskutečný jak cenou, tak hlavně tím, co se tam dělo. Došlo mi, že zde nejde o sektu ani o letadlo, protože mi nikdo neříká, že musím jít na další kurzy, že musím používat jakékoliv nástroje nebo se někde upsat a platit desátky. Vše je to o mém rozhodování a mých volbách, zda půjdu dál nebo ne. Vlastně tak, jako se rozhodujeme všichni v našich životech, zda si chceme koupit nějakou věc, udělat si jakýkoliv kurz nebo prostě jenom sebe sama vzdělávat. Byl to vnitřní hlas, řekněme intuice, která mě vedla a já vím, že je dobré ji poslechnout, byla jsem to já. Vlastně všichni ostatní z Accessu mi říkali, že je to jenom na mě, že to nejdůležitější už mám, což jsou Barsy.

A tak po svém Foundation, které byla opravdu hodně zajímavé, „náročné“, ale přesto velmi osvobozující, jsem se rozhodla, že už vím, kterou cestou chci jít. Rozhodla jsem se, že půjdu cestou práce s klienty a ráda bych facilitovala kurzy. Díky tomuto rozhodnutí vznikly mé stránky accessbarssklarou.cz, které jsou věnovány primárně pouze modalitě ACCESS CONSCIOUSNESS, v domě jsem si vyčlenila jednu místnost, kde mám lehátko a vše k tomu, abych mohla s klienty pracovat a do toho jsem si prošla ještě dalšími kurzy Barsů, abych kromě praktika, mohla být hlavně facilitátor a tvořit kurzy ACCESS BARS.

A co myslíte, byl to hned sešup do věhlasné síně slávy, kde se u mě dveře netrhly? To se dozvíte příště. 😉

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *