Z „muže“ ženou….

Před zhruba 10 lety jsem napsala tento článek Konečně budu žena. Bylo to na mém starém blogu (bohužel moji doménu si někdo koupil a teď tam provozuje divný eshop) a myslím si, že se sem stále hodí…. I když možná bude stát za to napsat i pohled z dnešní doby.

To volání být ženou bylo opravdu velmi silné. Myslím si, že se mi to do značné míry hodně povedlo. Na druhou stranu jsou věci které si moc ráda nechám, jako třeba: dobrý orientační smysl, technická zdatnost a možná i nejlépe dělání pouze jedné věci. 😂

Když bych to shrnula, tak teď už nejdu po tom být ženou, tou již jsem, ale nyní je moje meta ještě vyšší, a to: BÝT SAMA SEBOU!!!! Ale to je zase na jiný článek…. .💃🏻

Věřím, že se vám můj článek bude líbit.

Konečně budu žena

Asi to zní divně, ale je to tak. KONEČNĚ BUDU ŽENA!!!

Je pravdou, že jsem ženského pohlaví, ale bohužel kdo mě zná, tak by řekl, že jednám více jako chlap. Není se čemu divit. Od mala jsem vyrůstala mezi klukama, protože mám 3 bratry a to je co říct. Dokážete si představit, co to je u nich obstát? A protože jsem nejmladší, tak si nejsem jistá, že jsem obstála…

Celý život jsem soběstačná, technicky velmi zdatná, což se u ženy (myslím klasické ženy) jen tak nevidí. Nikdy mi to nepřipadalo nenormální, dokonce i u mužů jsem tím získávala body. Hezky jsem mezi ně zapadla.

Naopak u žen to bylo horší, protože jsem nevěděla, jak si s nimi mám povídat. Připadalo mi vždy hloupé rozebírat věci o vaření, pečení, dětech, uklízení a dalších podobných věcech. Nebavilo mě být v jejich společnosti.

Život mě naučil být v některých záležitostech tvrdá, hlavně vůči sobě. Ale moji citlivost a emoce jsem totálně změnit nedokázala. Ano jsem citlivá a ano mám emoce. Dlouho jsem se skrývala za své ego, které mi nedovolovalo ukazovat své pravé já.

Je tomu konec…

Asi před týdnem jsem zjistila, že důvod, který doma stále řešíme, že není něco v pořádku, je jednoduchý. Já volám po tom být ženou. Chci konečně přijmout svoje ženství a cítit se tak.

No jo, ale jak se to dělá? Jak být ženou?

Je to srandovní, když osoba, která je pohlavím žena se zeptá „Jak to vypadá být ženou, jak se mám cítit a chovat?“.

Já to nevím, ale přesto se chci na tuhle cestu vydat. Jsem rozhodnutá a věřím, že mi k tomu pomůže nová kniha, kterou jsem si objednala. Je to Cyklická žena, která mě uvede do tajemství ženskosti.

Co mi ta změna přinese?

Ta změna přinese konečně správné fungování mého já. Konečně pochopím, proč některé dny reaguji tak, jak reaguji. Můj muž konečně bude mužem a já budu ta sladká květinka, kterou on bude opečovávat a bude u nás vládnout ještě lepší pohoda a souhra. Bude to tak, jak to má být.

Využiji to i v businessu, protože tam konečně uplatním celý svůj potenciál a budu přirozená. Zkrátka ŽENA v pravém slova smyslu.

Protože nás chlapů v ženském těle je spousta, tak pokud se i ty rozhodneš pro změnu, tak budu ráda, když budeme společně sdílet svoje poznatky a podržíme se při naší proměně. Jdeš do toho se mnou? Ano, tak napiš do komentáře a sleduj tenhle blog, protože budu postupně přidávat další články o své proměně.

A pro vás muže to má také svá pozitiva, protože s námi budete lépe vycházet a pokud pochopíte náš rytmus, tak budete nadmíru šťastni. Proto i vy sledujte tento blog a podpořte své ženy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *