Když jsem potkala ACCESS BARS

Access Consciousness
Access Consciousness

V roce 2019 jsem spolupracovala s jednou finanční společností. V prosinci 2019 jsem od ředitelky této společnosti dostala k narozeninám voucher do jednoho salonu v Liberci. Nebyla jsem úplně nadšená, protože si ráda vybírám dle sebe a nechce se mi jen tak k někomu na masážní stůl. Možná to znáte, musíte mít pocit, že to je to správné místo pro vás. 🙂 Protože se blížil konec voucheru a přeci jenom jsem jej chtěla uplatnit, tak jsem sedla k PC a začala studovat, co za služby vlastně daný salon nabízí. A světe div se, mezi jeho službami jsem objevila metodu ACCESS BARS.

Popis zněl skvěle. Bylo tam uvedeno to, co jsem si přála. Odpočinek, zklidnění a ještě to, že mi u toho budou přikládat ruce na hlavu. Miluji masáže hlavy, je to tak uvolňující. Volba byla jasná. Doteky hlavy, uvolnění a nic nedělání. Ihned jsem se objednala. Měla jsem za sebou opravdu náročné období, které trvalo fakt dlouho.

Po příjezdu do salonu jsem věděla, že to není salon zcela pro mě, ale paní, která mi barsy spouštěla byla moc fajn. Zeptala se mě, co bych ráda řešila. Moje odpověď byla naprosto jasná. „Nechci řešit nic, jenom si pořádně odpočinout.“ A ono to opravdu nastalo. Bylo to neuvěřitelné. Ten klid, který se rozhostil v mé hlavě byl úžasný. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek, který po hodně dlouhé době přišel. Má vděčnost byla nekonečná a hned mi přišlo, že tohle bych ráda uměla.

No a přišel Covid, takže můj plán se tuto metodu naučit se odložil a tak trochu jsem na to i zapomněla.

Na Access Bars jsem si znovu vzpomněla až v roce 2021, kdy jsme na toto téma narazily s mojí kamarádkou, kterou tato metoda také oslovila. A bylo jasno, půjdeme na kurz spolu. Kamarádka vybrala facilitátorku, protože já byla pracovně hodně vytížená a rezervovala si u ní místo na kurzu. Když se blížil termín, tak jsem ji požádala, aby mi poslala odkaz na stránky toho kurzu. Po projití stránek jsem zjistila, že tohle není facilitátorka pro mě, že necítím tu správnou energii. Omluvila jsem se tedy kamarádce, že na tento kurz nepůjdu a nechala jsem to být.

Na moje narozeniny, které mám v prosinci, jak už víte, jsem si nadělila dárek, a to přání, že si konečně vybreru facilitátorku barsů vhodnou pro mě. A v období Vánoc se to stalo. Narazila jsem na stránky, které mě oslovily a hned jsem se rezervovala, i když nebyl vypsaný termín. Znáte to, chcete to prostě hned…. 😀 Katka se mi velmi brzy ozvala, domluvily jsme se, že bych moc ráda kurz co nejdříve a ona jej hned na začátku ledna vypsala. Tak jsem si konečně splnila svůj další sen….

Jak to máte vy, s plněním svých snů? Jdete za tím hned nebo to občas necháte uzrát?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *