O mně

Jmenuji se Klára Mencl a jsem praktik a facilitátor metody ACCESS BARS, praktik Energetického faceliftu , tělesných procesů a metody SRT.

Zjednodušeně jsem „uklízečka vaší mysli“. 🙂

Z jakého důvodu jsem si vybrala tyto metody?

Je to proto, že jsem si je vyzkoušela sama na sobě, což mě naprosto přesvědčilo. 
V tu chvíli jsem se je začala učit, a hlavně aplikovat na sobě, své rodině a klientech. Využívám je ve svém životě neustále.
Ve vzdělávání pokračuji i nadále, protože vám chci dát to nejlepší.  Zároveň, jenom tím, že sama sebe posouvám dál,  tak mohu vám poskytnout to nejlepší ze sebe. Mám hluboký vhled a jsem schopná vnímat i to, co si přeje být skryto.

A co jsem řešila, kde mi tyto metody pomohly?

SRT mi přišlo do cesty už v roce 2010. Tehdy jsem nějakou dobu podnikala a zároveň jsem toužila po dítěti. Bohužel jsem stagnovala, tak jsem řešila, jak se posunout dál. Osobní rozvoj jsem hltala, četla knihy a tvořila svou realitu. Díky setkání s paní Jaruškou, která mne k SRT přivedla jsem otěhotněla a naučila se tuto metodu. Od chvíle, kdy jsem prošla první kurzem jsem trávila mnoho hodin, kdy jsem čistila, čistila a čistila. Díky tomu jsem se stala opravdovým profesionálem. Moje vědomí se rozšiřovalo a já našla svůj směr. K mým klientům patří většinou podnikatelé, kteří řeší primárně své podnikání, ale i ti, kteří přišli o někoho blízkého nebo své sebevědomí, případně vztahy….

ACCESS BARS mi pomohla ve chvíli, kdy už jsem byla hodně unavená, vyčerpaná, vyhořelá. Měla jsem plnou hlavu, nedokázala jsem vidět dál než do minulosti a nic mě nebavilo. V tu chvíli přišel dar k narozeninám. SRT v tomto případě nepomohlo, protože by to znamenalo, že něco musím dělat. Když jsem si lehla na lehátko a paní, která mi Barsy spouštěla jsem řekla, že si chci pouze odpočinout, tak se stal zázrak. To, co se dělo bylo neuvěřitelné. Má hlava se vyčistila a já se jenom usmívala… Ta lehkost byla nádherná a přitom se v těle odehrávaly procesy, které pomáhaly čistit emoce, pocity a ukotvené úhly pohledů.

Proč přijít právě ke mně?

Co třeba proto, že řešíte podobné věci jako já – únava, podnikání, vztah k sobě…. Moje přidaná hodnota je v tom, že jsem si tím vším prošla a mezi mé zkušenosti patří:

        ztráta blízkého člověka v ranném věku

        totální bankrot

        podnikání, peníze

        problém s otěhotněním

        nízká sebehodnota

        vyčerpání, téměř vyhoření, ztráta radosti….

POD & POC

“Jak se to jenom všechno zlepší?”