Pokračování mé kariéry s ACCESSem nebo bez?

Pokud vás zajímá, jak to bylo dál, tak tady máme pokračování… 😀

Protože na účtu už nebylo téměř nic k nalezení, tak jsem si začala říkat, co s tím. Přišel impulz, tak jako vždy, podívej se na nabídku pracovních příležitostí. Otevřela jsem tedy internet a podívala se na první portál, který mi google nabídl.

Začala jsem si prohlížet nabídku a mé oko zůstalo stát na nabídce Hlavního provozního pro kantýnu/závodní stravování. Celkem mě to zaujalo a tak jsem se rozhodla, že tam napíšu. Velmi brzy se mi ozvali s pozvánkou na pohovor, který probíhal v budově České televize.

Pohovor

Na pohovor jsem jela uvolněná, ale přiznám se, že nemám ráda, když mě někdo nechá čekat. 😀 Nevím, jak to máte vy, ale já to prostě nesnáším, kor když vám ten někdo ani nezvedne telefon. Když už jsem se rozhodla, že budu odcházet, protože chápu 5 minut, 10 je maximum, ale když se blíží 15 minuta, tak se zvedám, přišla menší, štíhlá blondýnka, že mě jde vyzvednout, že pan manažer ještě dokončuje pohovor.

Abych to zkrátila, pohovor byl velmi příjemný, Lukáš, který ho se mnou vedl byl fajn, tedy až do chvíle, než jsme se začali bavit o penězích. Víte, mám už něco za sebou, zkušenosti veliké, tak jsem se nebála ocenit. To mu vehnalo vrásky do obličeje a začal počítat. Po velkém zamyšlení zamumlal cosi, že to nemá ani hlavní manažer a zda myslím v hrubém. Co vám budu povídat, myslela jsem v čistém, ale i v hrubém to byla fajn částka. Pak začal cosi o tom, že by mi mohl nabídnout i pozici asistentky hlavního provozního, že tam je menší zodpovědnost. No co myslíte, to bylo něco pro mé ego, já a asistentka, to asi upadl…. 😀 Rozhodně s tím se já nesmířím, buď hlavní provozní nebo nic.

Domluvili jsme se na zkušebním dnu, který začínal v 7:00 ráno.

Zkušební den

Jak je mým dobrým zvykem, tak na zkoušku jsem přijela o cca 10 minut dřív. Napsala jsem Lukášovi, že tam jsem, aby o mně věděl. Nic, bylo 7:10 a nic. Najednou mi volá Lukáš, že zprávu našel teprve teď a ať počkám, že pošle manažera. A co myslíte, čekala jsem dalších cca 15 minut, když už jsem se zvedala, že tedy odcházím. Dobře vypadající, prošedivělý muž, asi tak 50 s velmi slušným vystupováním. Provedl mne celým provozem v České televizi, abych vše viděla. Hodně povídal a mně v hlavě běželo, zda je toto opravdu to, kam chci jít. Na druhou stranu to nevydalo nijak náročně. 😉

Po obědě jsem si na chvíli sedla s Lukášem, který se mě ptal, jak to vidím. Moje odpověď byla, že to ráda vyzkouším, že to není nic, čeho bych se měla bát a nezvládnout to. Nabídl mi nějakou částku, která byla jenom o kousíček menší než to, co jsem původně chtěla, v tom hrubém a řekl mi, že mají ještě jednoho kandidáta, tak až se i on rozhodne, tak pak vedení rozhodne, kdo bude ten správný.

Ano, nakonec jsem to místo dostala já….

8.8.2022 jsem nastoupila tedy na místo hlavního provozního do společnosti, která provozuje stravování v České televizi. Můj dočasný zástupce, který se nakonec nakonec zůstal, díky za něj, byl velmi milý mladý muž se kterým jsme si okamžitě začali rozumět. Sice já mám jiný pohled na mnoho věcí, ale lidsky jsme si fakt sedli. Hodně jsme se nasmáli, za to jsem mu opravdu vděčná. Miluji smích a srandu. Zmiňuji jeho, protože jsme spolu trávili nejvíce času… 😉

A teď už závěr…

V televizi jsem byla 8 měsíců, už po 4 měsících jsem chtěla odejít, protože mi to přestalo dávat smysl. Na druhou stranu bylo skvělé potkávat lidi na chodbě , kdy někteří mi děkovali za odvedenou práci. Bylo moc fajn vnímat změny, které se staly, za skvělý tým, který jsem mohla vést a jsem za to opravdu ráda. Nebudu psát důvody mého rozhodnutí, protože to jsou pouze moje úhly pohledů a moje důvody. Byla to skvělá zkušenost a jsem za ni nesmírně vděčná. Děkuji celému svému, nyní bývalému, týmu, protože byli naprosto skvělí. Rozhodnutí bylo pouze moje, a i když mě kolegové hodně přemlouvali, tak jsem ráda, že jsem tak učinila. Nový manažer, který nastoupil po mně je skvělý, vzal to úžasně do svých rukou a řekla bych, že je lepší než já. Tedy až na Excel a počítače…. 😀 Nevěřili byste, že mladí lidé vůbec neumí využívat kapacitu například Excelu. Byla jsem za Excelovského gurua a i vlastně přes počítače. Co myslíte, dělalo mi to dobře? Ano a moc…

A co Access, tak ten jsem dala k ledu, protože jsem na to neměla kapacity. Občas jsem zašla na výměnu, ale to bylo vše….

A co bylo dál?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *