Kariéra s ACCESS CONSCIOUSNESS

Posledně jsem vám psala svůj začátek v Accessu. Bylo to jenom takové shrnutí toho, jak jsem došla až sem.
Na druhou stranu je otázkou, kam jsem vlastně chtěla dojít a kam jsem došla….? 😀

Takže, jak začala moje kariéra?

Po Foundation jsem se, jak jsem již psala, rozhodla, že začnu aktivně pracovat s Barsy a tělesnými procesy. Co jsou tělesné procesy? To jsem vlastně nezmínila.

Access Consciousness má primárně tělesné procesy a pak ostatní nástroje. Mezi tělesné procesy patří i Barsy, což je ten nejzákladnější proces. Dále má asi zhruba 60 dalších tělesných procesů, které jsou na různé věci – imunita, staré úhly pohledů zakotvené v těle, stáří, lži a podobně. Je jich opravdu mnoho. Ostatní nástroje jsou hlavně o naší práci sama se sebou, čištění energií a podobně.

Velmi rychle, s pomocí mého bývalého manžela Pepana, jsem si vytvořila webové stránky accessbarssklarou.cz, připravila místnost v našem domě, zašla na 2 networkingy a čekala zástupy horlivých zájemců. 😀 No, světe div se, ono se to nedělo.

Moje první platící zákaznice byla moje velmi dobrá kamarádka. Už nikdy nepřišla na další ležení… 😉 Pak na Barsy přišly dvě krásné ženy z networkingových akcí, ale taky to zkusily pouze 1x. Nevěšela jsem hlavu. Vypisovala jsem kurzy, snažila se sem tam vložit nějaký příspěvek na Facebook a Instagram, a čekala jsem…. Jenomže se stále nic nedělo.

Začala jsem být celkem nervózní, protože samozřejmě moje konto nebylo nevyčerpatelné. V tomto případě se zázrak nekonal a já nastoupila do práce. Stále jsem si říkala, kde se stala chyba, že se to nerozjelo, když jsem si to přeci tak přála a dělala kroky k tomu, aby to fungovalo.

Zajímá vás co nebo kdo to celé zhatil? Tak přijďte příště na další díl… 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *